Нещодавно (17 вересня) до Дня міста у Бориславському міському Палаці культури проходив пісенно-гумористичний фестиваль-конкурс «Борислав сміється», який був представлений поважним журі із заслужених і народних артистів України, відомих лауреатів Міжнародних конкурсів і фестивалів серед яких були Степан Гіга, Квітослава, Лілія Сандулеса, Олег Чапля, гість із В’єтнаму Чан Куан Тхань. Очолював журі директор Палацу культури Ігор Мельник. Серед безлічі талановитих співаків та гумористів, все ж, більшість перших місць отримали наші бориславці.

У жанрі естрадний вокал, категорії від 12 до 16 років лауреатами І-ої премії стали Ліліана Михайлишин (м.Львів) та Божена Гамар (м.Борислав); від 16 до 20 років – Надія Карпова (м.Мукачево) та Надія Терпій (м.Самбір); у старшій віковій категорії від 20 і більше перемогу здобула Анастасія Васькіна (м.Борислав) та Софія Катаран (м.Новий Розділ); у змішаній категорії перемогу здобуло вокальне тріо “Сузір”я” (м.Новий Розділ); а в номінації «Авторська пісня» перше місце отримав гурт «Метафізика» (м.Борислав); гран-прі теж виборола співачка з Борислава Марта Крагиль.

У жанрі циркового мистецтва вершину підкорив бориславець Михайло Мисишин.

У гумористичному жанрі переміг «Гумористичний дует» з міста Новий Розділ.

Тож можна сміливо пишатися нашими молодими талантами, які прославляють місто нафтовиків та відроджують культуру й мистецтво по всій Україні.

 

 

About Author: palace